In de laatste 3 maanden van het jaar zal A!tention, naast websites en webshops ook nog een 3 tal bijzondere projecten opleveren.
In de laatste 3 maanden van het jaar zal A!tention, naast websites en webshops ook nog een 3 tal bijzondere projecten opleveren, te weten:
•Digitaal facturen – In opdracht van Kinderopvang ’t Mereltje uit Bilthoven zullen wij een online programma ontwikkelen voor het digitaal facturen van de ouders. Naast het ontvangen van de factuur via de e-mail kunnen zij dit ook inzien vanuit een online omgeving.
•Extranet – In opdracht van GGoedkoop uit Duivendrecht zullen wij een extranet bouwen voor hun medewerkers. Naast een persoonlijk dashboard, urenregistratie, verlofaanvraag en nieuws zal er ook een koppeling worde gemaakt met de Perfect Biometry. Perfect Biometry is een tijdregistratie systeem via een vingerafdruk.
•Veilingapplicatie – In opdracht van Veilinghuis Derksen zullen wij een veilingapplicatie bouwen waarmee het mogelijk zal zijn om een veiling vanaf het aanleveren van goederen, de veiling zelf tot het uitleveren kan worden georganiseerd. De veilingapplicatie zal gebruik maken van een barcode readers.
LSCC is Home of Happy Brands
Regionaal Ondernemers Contact B2B
A!tention ontwikkelt CRM Zano Custom...
Nieuwe website Buigtechniek & WEJA Online